ФОТО: На Македонката Марија ниту во Дубаи ѝ нема рамна - има совршен задник на кој никој не останува рамнодушен

Нема жена која не посакува совршено тело и задник, а нема пак и маж кој може да остане рамнодушен на таквата женска убавина.

Фитнес инструкторката и модел Марија Нацева, која неколку години веќе живее и работи во Дубаи, е пример дека женското тело може да биде соврешено со многу физичка и ментална посветеност.

Таа на Инстаграм сподели фотографија на која позира во танга и високи потпетици додека вежба во теретана.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.05.2020 - 12:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега