Илиевски: Знаела не само за Коки, туку и за други лица кои правеле пепел „во нејзино име“

 

Богдан Илиевски на својот фејсбук профил по обраќањето на специјалната обвинителка Катица Јанева напиша:

-Знаела не само за Коки туку и за други лица кои правеле пепел „во нејзино име“ и… не пријавила! Тоа го сторил, како што соопштија од ОЈО, премиерот… Белја работа - напиша Илиевски.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.07.2019 - 14:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега