Кејт Мидлтон пресече: Вилијам, да не си се осмелил да го направиш тоа!

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, која на јавноста и е позната како мирна и тивка, дефинитивно знае кога треба да пресече.

Принцезата Мидлтон остро му кажа на својот сопруг, принцот Вилијам дека не го поддржува во тоа да си ја скрати косата и да биде келав бидејќи според неа така не би изгледал повеќе кралски.

- Да не си се осудил да го направиш тоа Вилијам, пресече Кејт.

Инаку, принцот сака да се одлучи за ваков чекор бидејќи косата многу му паѓала. 

- Јас те сакам каков што си, додаде Кејт на својот сопруг.

13:13

најчитано сега