Доаѓа невреме но пеколот не попушта: Неверојатно топло секаде низ Македонија

Ова се моменталните температури измерени пред 14 часот. Врие во Македонија.

 

 
 
24.06.2016 - 13:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега