ВИДЕО: Ријана се расплака среде концерт

Ријана за време на својата турнеја, на среде концерт започна да плаче додека го изведуваше својот хит Стеј.

- Сите ве сакам. Не знам зошто плачам, зошто ми течат овие е**** солзи...рече пејачката од Барбадос.

 

најчитано сега