ВИДЕО: Македонија се крена на нозе против Заев - снимки од Дрон

Од судот се спасивте, од народот нема, гласи еден од транспарентите на масовниот протест на ГДОМ против аболицијата на Зоран Заев, Зоран Верушевски и СДСМ

 
 
13.04.2016 - 19:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега