Масовен протест пред Собранието: Од судот се спасивте, од народот нема! (ФОТО)

Започна масовниот протест на ГДОМ пред Собранието.  На протестот излегоа огромен број на граѓани да го искажат револтот од одлуката за помилување на Зоран Заев и Зоран Верушевски.

sudot-2

 

 
 
13.04.2016 - 19:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега