ФОТО: Стотина дежурни демонстранти на СОРОС го започнаа протестот

Околу стотина воглавно дежурни демонстранти на СОРОС го започнаа протестот пред зградата на СЈО.

Тие  втор ден протестираат против одлуката на претседателот Ѓорѓе Иванов за помилување на политичари и нивни соработници кои се дел од нелегално прислушуваните разговори.

ФОТО: Плусинфо

 
 
13.04.2016 - 18:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега