МЕСЕЧНА ВРЕМЕНСКА: Доаѓа Први Мај - какво време не очекува?

Следува Први Мај, Денот на трудот кој сите со нетрпение го чекаме со оглед на тоа дека ни следува продолжен викенд и ќе одмориме од работните обврски. Еве какво време не очекува до крајот на месецот.

 

 
 
13.04.2016 - 11:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега