Исплатени социјалната и постојаната парична помош за декември

Министерството за труд и социјална политика ги известува корисниците на социјална парична помош, како и корисниците на правото на паричен надоместок за помош и нега од друго лице дека изврши исплата на овие права.

Исплатата на социјалната парична помош и на паричниот надоместок за помош и нега од друго лице е за декември 2015 година.

 
 
10.02.2016 - 11:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега