ВО ЖИВО: Прес конференција на Груевски - најавува мега проект за младите до 35 години

Прес- конференција чија тема е проект кој се однесува на млади лица до 35 годишна возраст ја следите во живо

 

 
 
17.12.2015 - 13:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега