Исчезна маж од Скопје

Дваесет и девет годишна скопјанка пријавила дека исчезнал нејзиниот татко. Според податоците од полицијата, се работи за Љ.Ф од Скопје која синоќа во 18 часот и 20 минути пријавила дека истиот ден во 9 часот од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот татко, 55-годишниот Т.Г.

 Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. 

 

 

Оцени ја веста

09.05.2015 - 14:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега