Уапсен Саша Богдановиќ – Директорот на ЈП Паркинзи – Центар

По завршувањето на натпреваротт МЗТ Скопје Аеродром и Работнички, Саша Богдановиќ, бил уапсен и пренесен во полициска станица „Беко“.

Неговите соработници и пријатели се собрани пред полициската станица. Од МВР нема официјално соопштение за случајот. Очекуваме повеќе информации во текот на вечерта.

 

 

Оцени ја веста

01.05.2015 - 23:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега