ФОТО: Страшна сообраќајка на Првомајска - мотор удри во автомобил

 

Тешка сообраќајна несреќа пред половина час се случи на булеварот „Борис Трајковски“. Мотор и автомобил се судрија по што возачот на моторот летнал 50 метри од силината на ударот.

Немаме информации каква е состојбата на учесниците во сообраќајката. 

 

 

Оцени ја веста

30.04.2015 - 17:29
Фото: 
Пресс24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега