Македонска пејачка оди на штаки: Љубоморното момче и ги скршило двете нозе

Aтрактивна фолк пејачка од внатрешноста на Македонија се движи на штаки откако нејзиниот љубоморен маж ја претепал сомневајќи се дека го изневерува, јавува Либертас. Порталот пишува дека пејачката подолго време се забавувала со помладо момче. Кавгата траела неколку часа, а љубоморното момче и ги скршило двете нозе. Пејачката како што пишува Либертас не пријавила во полиција бидејќи и било срам.

 

 

Оцени ја веста

23.02.2015 - 10:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега