ФОТО: Кого да казни полицијата - пешаците на улица или овој на тротоар?!

Со новиот закон за безбедност на сообраќајот се предвидуваат и казни од 50 евра за оние кои пешачат на улица!

07.11.2014 - 20:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега