ВИДЕО: Зоран Џорлев лебот го вади и пред ГТЦ

Познатиот македонски виолинист Зоран Џорлев е третиот лик кој што се појавува под мистериозноста на фразата: Може и поинаку!

Овојпат во улогата на уличен свирач, Џорлев ги собра и симпатиите и бакшишот…

03.11.2014 - 13:45

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега