ФОТО НА ДЕНОТ: Акција за алкохоличари

Половина литар ракија и колбас за пред продавница. Навали народе

03.11.2014 - 12:13

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега