Какви се коментарите за настапот на Елена Ристеска?

Елена Ристеска  изгледаше секси, а пееше моќно. Ниту по овој нејзин настап “твитерџиите не останаа рамнодушни. Имаше и позитивни и негативни коментари, а ние издвојуваме по еден од двете категории.

Нашата Тијана Дапчевиќ ги пофали настапите на Бане, малата Кача и Јефтовиќ. За Елена напиша: „Елена како и секогаш објасни се“!

Един Шкориќ, поранешен одбојкар, за нашата публика познат по учеството во реалните шоуа, не ја познава Елена и никако да ја „запомни“ и после 4 настапи.

03.11.2014 - 11:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега