Урнебесно видео: Босанка на штикли сече дрва со моторна пила

Урнебесно видео кое ќе ви го направи денот повесел. Оваа босанка ги надмина мажите во сечење дрва. Како да немала време да се пресоблече, па итно и биле потребни дрва за огрев. Таа во високи потпетици  ја земала моторната пила и почнала да сече дрва.

03.11.2014 - 11:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега