ФОТО: Ова е водителката по која лудува цела Србија

Прекрасната Сања Кужет е водителката по која лудува буквално цела Србија. 

Таа за вчерашната емисија на себе имаше провокативен фустан креација на Марија Сабиќ. Водителката изгледа совршено и секси, во фустанот од Марија Сабиќ кој открива дел од нејзиното извајано тело.

Имено Сања моментално е ангажирана како водителна на шоуто Ѕвезде Гранда.

 

03.11.2014 - 10:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега