ФОТО: На која македонска водителка се овие секси нозе?

Кратко елегантно здолниште, витки нозе под воланот…. Које а оваа Македонка?

noze

Втората фотографија открива дека оваа секси провокативна фотка е дело на најпознатата македонска водителка Лила Филиповска.

 lila

10.10.2014 - 23:54


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега