ВИДЕО: Вака бесно реагира Џеј Зи ако не го познаете на улица

Додека се движеа и го привлекоа вниманието на минувачите, а еден од туристите немаше поим дека се работи за најмоќниот пар во музичката индустрија.

Со оглед на бројот на телохранители тој сфатил дека се работи за некој важен, па решил да го сними. Попатно, успеа и да го испровоцира. Кога конечно Џеј Зи се приближи, туристот го праша: „Кој си ти?!“ Реакцијата на Џеј Зи за само 3 дена собра повеќе од 2 милиони прегледи.

 

10.10.2014 - 16:38


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега