Го изневерила сопругот со џуџе- семејството се шокирало од нејзината тајна

На забавата пред свадбата изгледа дека невестата малку се занела па го изневерила сопругот, и имала секс со џуџе стриптизер. Таа оваа тајна ја криела се додека не родила дете џуџе.  Младата невеста од Шпанија морала да ја признае тајната на својот сопруг.  Оваа приказна била објавена од еден веб сајт во Валенсија и веднаш се проширила по локалните медиуми.  Името на жената останува тајна. Сајтот “LasCincodelDia” кој прв ја објави веста напишал:

Ниту женскиот дел од нејзините најблиски роднини не знаел дека таа имала секс со џуџе,  но откако го земала бебето во свои раце веднаш признала се. 

10.10.2014 - 13:58


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега