ФОТО: Имав секс со 30 луѓе одеднаш и ништо не ми фали

Луиза Зисман откри дека спиела и со мажи и со жени во секс клубовите низ Лондон и дека била дел од оргија во која учествувале 30 луѓе. 

03.10.2014 - 19:54

 


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега