ФОТО: Како Емина Јаховиќ изгледала пред 10 години

Пејачката Емина пред 10 години изгледала поинаку од днес. Погледнете...

03.10.2014 - 19:24

 


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега