„Носам што сакам, танцувам како сакам и спијам со кого сакам“

Моделот и актерката Емили Ратајковски, која е најпозната по учеството во спотот на песната на Робин Тике „Blurred Lines“, во најновото интервју за „Cosmopolitan“ откри бројни пикантерии за нејзиниот живот, но и ги покажала своите познати атрибути.

Убавицата, меѓу другото, изјави дека носи што сака, танцува како сака и спие со кого сака“.

Таа зборува и за нејзиниот нов проект- филмот „Gone Girl“, каде ја игра љубовницата на славниот Бен Афлек.

03.10.2014 - 18:01

 


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега