ФОТО: Дали знаете која е оваа секс бомба?

Оваа манекенка веќе со години важи за една од најубавите жени во светот и нејзиниот лик, а особено телото, сите веднаш го препознаваат, но овојпат задачата е многу потешка, бидејќи на оваа фотографија убавицата навистина не личи на себе и секоја чест на секој оној кој од прва ќе погоди која е девојката од фотографијата.

Да ви олесниме тоа е Ирина Шаик, девојкаат на Роналдо. Таа каде и да се појави ги собира сите погледи и ги краде сите машки воздишки. 

03.10.2014 - 17:29

 


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега