ФОТО: Ова е синчето на Шехерезад и Онур

Турските актери Бергузар Корел и Халид Ергенч заедно со своето тригодишно синче Али уживале во познатото одмаралиште Џесме. Според фотографиитесемејството навистина добро се забавувало.

03.10.2014 - 15:43

 


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега