ВИДЕО: Ниту една невеста не го посакува ова- пијана девојка ја уништи свадбата

На ниту една невеста ова не сака да и се случи, свадбената церемонија да и ја уништи една гостинка бидејќи претерала „малку“ со пиењето. 

Погледнете...

03.10.2014 - 15:23

 


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега