Сонувал дека го изневерила - ја „искршил" од ќотек

Карлос Гаскон од Флорида речиси ќе ја убиел својата девојка откако сонувал дека таа го изневерила.

Откако сонувал дека таа го изневерила со друг, цел ден ја тепал и ѝ се заканувал дека ќе ја убие. Карлос Гаскон девојката ја тепал во нивниот дом во Флорида, ја потурал со жешко кафе, ја фрлил на стаклена маса која од силата на удар се скршила и со нож и се заканувал дека ќе ја убие.

Конечно во 18:45 тој повторно заспал и девојката успеала да се јави во полиција.

26.09.2014 - 14:53
Фото: 
канал5

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега