ВИДЕО: Четиригодишно дете дозна дека неговата девојка има друга симпатија

Мило веројатно сфатил дека неговата Емили не го сака повеќе и тоа неможеше да го прифати.

25.09.2014 - 20:01


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега