Хит на Интернет: Како битолчанец патува во Грција?

Погледнете како еден битолчанец се сетил да ги избегне непријатностите во Грција.  Тој решил сам да ја тргне ознаката МК.

Извор: Вистина.мк 

 

01.09.2014 - 16:34
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа