ФОТО: Вака изгледа автомобилот со кој бил усмртен Лука! - се стега обрачот за убиството

Српскиот Курир ексклузивно објави фотографии од автомобилот со кој беше усмртен 21-годишниот Лука. Се работи за автомобил ист како овој на сликата, со единствена разлика што тој има поевтина опрема.

Полицијата дефинитивно секој ден се повеќе го стега обрачот околу убиството.

17.08.2014 - 22:02
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега