Изгубил контрола излетал од патот и починал - страотна сообраќајна несреќа

Уште една страотна сообраќајка ја потресе Србија. Во 5 часот утринава младо момче изгубило контрола додека се движело со својот автомобил, и излетало од патот.

За жал, како што пренесува српскиот Курир, 20-годишното момче чиј идентитет е засега непознат го загубило животот на местото на настанот.

Увидот е во тек.

17.08.2014 - 18:39
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега