Адвокатот на Слободан Милошевиќ го брани монструмот кој ја уби Тијана!

Месарот од Србија, Драган Џуриќ, кој дефинитивно со своето грозоморно дело ја згрози јавноста и го зави целиот регион во црно, го променил адвокатот. Сега за убиството на 15-годишната Тијана која ја удри со автомобил, ја претепа, ја задуши, силуваше и закопа, ќе го брани адвокатот на Слободан Милошевиќ, Виктор Гостиљац.

Претходно, адвокат на монструмот беше Драган Милеусниќ.

16.08.2014 - 21:39
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега