ВИДЕО: Бранко направи хаос во Србија

Силно невреме проследено со обилни врнежи од дожд, град, силен ветер и грмотевици вчера ја погодија Србија. Погледнете...

06.08.2014 - 09:15
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега