Хрват спиел со повеќе од 2.000 жени - еве ја неговата животна приказна

62-годишниот Марко Бариќ е Хрват кој што живее во Австралија, и верувале или не има два брака, осум деца и повеќе од 2.000 жени со кои имал сексуални односи со оглед на тоа дека поседува јавни куќи.

Со овој „занает“ тој се занимава легално од 2002 година кога во Австралија проституцијата е легализирана. Вели дека од работата солидно се живее. Неговата најстара ќерка има 44 години, а најмладиот син 10 месеци. По смртта на првата сопруга со која има пет деца, па се оженил по втор пат, а од сегашната сопруга не крие дека спиел со толку голем број на жени.

Во Австралија се преселил кога имал 16 години и на почетокот работел на црно. Кога напредувал на работа, кон крајот на 80-тите му позајмил пари на пријател кои никогаш не  му биле вратени.

Кога дознал дека позајмените пари се вложени во јавна куќа влегол во тој бизнис бидејќи поинаку не можел своите пари да ги врати назад. По несогласувањата бизнисот почнал да го води сам со само 5-6 проститутки, а набрзо паднал на две. На крајот бизнисот му процветал.

05.08.2014 - 14:41
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега