ВИДЕО: Како да се споени небото и земјата - торнадо пустошеше во Хрватска

Седум минутното видео го снимил унгарски турист. Погледнете го овој хаос во Хрватска.

29.07.2014 - 16:18
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега