"Некој ме проколнал" - еве што кажа Лепа Брена по операцијата

По страотната несреќа во која си ги скрши двете раце и беше оперирана, Лепа Брена се огласи од болницата каде нејзиното семејство е постојано со неа.

- И се случија страшни работи, од киднапирањето на Стефан, смртта на нејзиниот татко, до ова...важи за исклучително силна жена но некои работи ја прелија чашата. Бидејќи и двете раце и се во гипс се чуствува немоќно мисли дека некој ја проколнал, вели извор за српскиот Ало.

Популарната пејачка е цело време под седативи и лекови за болки.

28.07.2014 - 15:12
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега