Си го нашол братот мртов на таван - детали за трагедијата во Србија

Во Чачак утрово било пронајдено безживотно тело на 14-годишно момче на таван од зграда. Според информациите кои ги објави српскиот портал Ало, момчето чиј идентитет не се открива, било пронајдено од страна на својот брат, кој веднаш повикал полиција и Брза помош.

Според досегашните анализи, детето било сосема здраво и на телото немало видливи траги на насилство.

Телото на тинејџерот ќе биде предадено на обдукција. 

09.07.2014 - 11:47
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега