Кристијан Голубовиќ заврши во полиција

Кристијан Голубовиќ, некогашното лошо момче, а денеска уметник, заедно со уште тројца пријатели бил приведен во Црна Гора. Полицијата ги повикала на информативен разговор откако ги запрела со нивното возило, по што извршила претрес. 

Како што пренесува Вијести, Голубовиќ бил испитуван 4 ипол часа во полиција, а потоа бил пуштен да си оди дома. 

Инаку, Кристијан се товари дека дилал дрога во 2010 година.

09.07.2014 - 09:13
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега