Еве кој се ќе пее на свадбата на Новак и Јелена

Свадбата на Јелена Ристиќ и Новак Ѓоковиќ полека се приближува. Свадбата за која сите зборуваат ќе се одржи утре и задутре на Свети Стефан во Црна Гора, а младенците и нивните гости ќе ги забавуваат познати музички имиња како Мирослав Илиќ, младата ѕвезда на Гранд Милица Тодоровиќ, потоа џез пејачката Лена Ковачевиќ, како и Жељко Самарџиќ.

Сите музичари, собарки, хостеси, готвачи,членовите на обезбедување, сите потпишаа договори дека нема јавно да зборуваат за свадбата. 

08.07.2014 - 11:45
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега