ФОТО: Српска пејачка итно оперирана

Познатата српска пејачка Слаџа Делибашич итно го оперирала левото колено. 

Пејачката по операцијата лежела на Трауматологија, а потоа била пуштена на домашно лекување. 

- Оваа болка ја имам веќе четири години, морав да го решам овој проблем. Фала Богу што се оперирав и што ова заврши. За една недела ќе биде како ништо да не се случило, вели пејачката за српскиот Курир.

Слаџа се пофалила и дека нејзините две ќерки максимално се грижат за неа.

08.07.2014 - 09:21
Фото: 
курир.рс
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега