Ким најави: „Ќе добиеме уште едно бебенце“

Ријалити семејството ќе се зголеми за уште еден член?

Се чини дека Ким Кардашиан се подготвува за принова во семејството, иако се уште не е бремена.

33 годишната ријалити ѕвезда е убедена дека малата Норт Вест наскоро ќе добие брат или сестра бидејќи така и предвидела јасновидка.

 

 

04.07.2014 - 13:51
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега