ВИДЕО: Носи ли гаќички водителката на утринската програма на јавниот сервис?

Видителката на српскиот јавен сервис, Слаѓана Томашевиќ ги пробуди странстите кај публиката по овој потег. Погледнете

 

02.07.2014 - 22:07
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега