ВИДЕО: Турист скокна во базен од врв на зграда

 

Еден британски турист се фрли во базен од врвот на хотелот. Тој се обложил на 12, 5 евра дека ќе го стори тоа. Погледнете ја оваа глупост која за малку ќе беше во голема трагедија.

02.07.2014 - 11:59
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега