ВИДЕО: Урнебесно- и по извинувањето Суарез продолжува да гризе

Луис Суарез му се извини на Кјелии и вети дека повеќе нема да гризе. Но не би било интересно доколку нема шеги на негова сметка. „442oons“, како во текот на досегашниот тек од Мундијалот, така и сега направија урнебесен аминиран филм, а во главна улога е Луис Суарез. Тој во анимираниот филм се извини на Џорџо Кјелини и вети дека повеќе нема да гризе, но сепак ветувањето не можеше да го исполни.

01.07.2014 - 11:12
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега