Бесна сопруга жива ја запалила љубовницата на сопругот

Една бесна сопруга од Кина откако дознала дека нејзиниот сопруг ја изневерува жива ја запалила неговата љубовница среде улица.

Гневната жена и пришла на љубовницата, ја полила со бензин и ја запалила.

Откако го извршила убиството таа се обидела да се самоубие.

01.07.2014 - 09:58
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега