Но, зошто?- полицијата открива неверојатни детали околу смртта на пејачот

Судските патолози соопштиле дека американскиот музичар Крис Корнел се обесил. 52- годишниот Корнел е пронајден во несвесна состојба во хотелска соба, а локалната полиција веднаш започнала истрага за можно самоубиство, бидејќи музичарот, како што пренесуваат медиумите, имал јаже околу врат.

Корнел бил пејач и тапанар во бендот Саунгарден од Сиетл.

 

 

 

19.05.2017 - 23:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа